Системи кріплення сонячних модулів
Ми пропонуємо високоякісні системи кріплення для сонячних панелей, які ідеально підходять для різних типів об'єктів, включаючи дахи будівель, парковки і наземні станції. Наші рішення забезпечують надійну фіксацію панелей і максимальну ефективність енергопостачання.
Вибір
Ми розробили найбільш поширені системи для фіксації фотомодулів на сонячних станціях. Від універсальних до непротікаючих.
Інженерна підтримка
Ми працюємо майже 24/7, і з радістю допоможемо Вам розрахувати кількість елементів або прорахуємо специфіку вашої сонячної станції.
Простота
Ми хочемо перевести вже існуючі станції на наші кріплення а також створювати нові, тому ми зацікавлені в найкращому сервісі для Вас.
Варіативність кріплень для СЕС
Альтернативна енергетика має все більший попит серед населення і скористатися всіма її перевагами можна вже зараз. Для залучення до світу високих технологій та незалежності від громадських електричних мереж потрібно придбати сонячну електростанцію. Встановивши сонячну електростанцію, можна забути про рахунки за електроенергію. Вибір станції залежить від необхідного вам кількості енергії.
Сонячні електростанції поділяють на автономні і мережеві.
-
Принцип дії автономної сонячної електростанції: промені сонця, потрапляючи на фотоелементи, генерують енергію, вивільняючи пучок електронів, які під впливом виникаючих електричних полів перетворюються в електричний струм. Контролери заряджають спеціальну акумуляторну батарею, а інвертор вже переводить постійну напругу в знайоме нам змінне (220).
-
У мережевих сонячних станціях немає акумуляторних батарей, генерований струм йде через інвертор в мережу. Вони дешевше автономних на 30-40%, але не можуть бути єдиним джерелом електрики. Такі моделі користуються популярністю в країнах, де державні компанії купляють надлишки виробленої енергії.
Правила використання сонячних електростанцій.
Ефективність СЕС безпосередньо залежить від виду фотоелементів, які кріпляться на даху. Вони можуть бути виготовлені з монокристалічного, полікристалічного і аморфного кремнію, причому кожен з них відрізняється за коефіцієнтом корисної дії, тобто по відношенню сонячної енергії, що потрапляє на фотоелемент, до енергії, яка надходить до споживача. Найбільш продуктивними вважаються фотоелементи з монокристалічного кремнію.
Щоб придбана сонячна електростанція якнайшвидше окупилася, необхідно виконати кілька простих вимог:
По-перше, поміняти всі звичайні лампи розжарювання на люмінесцентні або світлодіодні. Вони споживають в декілька разів менше електроенергії, ніж “лампочка Ілліча”, тим самим знижуючи загальне навантаження.
По-друге, намагатися використовувати потужні прилади днем, для меншого навантаження на акумулятори.
По-третє, оптимізувати навантаження, не включаючи одночасно прилади, що вимагають великої потужності, наприклад, чайник, пральну і посудомийну машини.