top of page

наша Логістика

Наша компанія має в наявності сучасний комерційний автотранспорт, який дозволяє нам швидко та ефективно доставляти нашу продукцію на об'єкти будь-якої складності. Ми використовуємо новітні моделі авто, такі як Renault Master, Opel Vivaro та Mercedes Benz Atego 818, щоб забезпечити надійну та оперативну доставку наших товарів.

 

Наш комерційний транспорт також використовується для доставки замовлень клієнтів в усі куточки країни. Ми розуміємо, наскільки важливо для наших клієнтів отримувати продукцію вчасно та у найкращому стані, тому ми завжди стежимо за тим, щоб наш транспорт був у готовності та забезпечував швидку та якісну доставку.

IMAGE 2023-06-26 18_14_04.jpg
IMAGE 2023-06-26 18_14_04.jpg

Mercedes Atego

Наш надійний Mercedes Atego є оптимальним рішенням для доставки великогабаритних товарів та обладнання. Завдяки потужному двигуну та просторому вантажному простору, ми забезпечуємо ефективну та безперебійну транспортацію навіть на найвимогливіші об'єкти.

Renault Master

Наш надійний Renault Master дозволяє нам здійснювати оперативні доставки по всій країні. Цей універсальний фургон забезпечує безпечний та охайний транспорт вашої продукції на будь-яку відстань.

IMAGE 2023-04-30 10_35_53.jpg
IMAGE 2023-06-26 18_13_57.jpg

Opel Vivaro

Маневрений та ефективний Opel Vivaro допомагає нам забезпечити швидку доставку нашої продукції в місця з вузькими проїздами та обмеженим доступом. Завдяки своїй компактності та маневреності, Opel Vivaro допомагає нам з легкістю подолати будь-які виклики доставки.

bottom of page