top of page

Алюмінієві конструкції

Наші високоякісні системи відповідають найсуворішим вимогам щодо комфорту, енергії, безпеки, архітектурного дизайну та енергоефективності.

MasterLine 10-HI+_Functional_3D_2nd vent_detail_edited.jpg

01

Віконні системи

Пропонуємо вікна Rudnik з використанням провідних профільних систем, таких як Aluprof, Reynaers, Schüco, AMTT. Наші вікна поєднують в собі надійність, енергоефективність та естетичний дизайн, надаючи вашому будинку вишуканий вигляд та комфорт. 

Алюмінієві вікна MasterLine 10 відповідають будівельним тенденціям сьогоднішнього та майбутнього. Рішення, сертифіковане пасивним будинком, ідеально підходить для будівель з низьким енергоспоживанням, оскільки воно поєднує максимальний доступ денного світла, оптимальну продуктивність і безпеку без компромісів.

INVA-300805;_ML_10_-_FLUSH_DOOR_INWARD_OPENING detail001.webp.jpeg

02

Дверні системи

Алюмінієві двері відрізняються високою міцністю, легкістю та довговічністю. Вони стійкі до корозії, що робить їх ідеальними для використання в будь-яких погодних умовах. Алюміній також є екологічно чистим матеріалом, що робить ці двері екологічно безпечними.

Алюмінієві двері MasterLine 10 ідеально підходять для проектів з низьким енергоспоживанням та пасивних будівель завдяки їх екологічному дизайну та чудовому рівню безпеки. Запатентована технологія системи забезпечує мінімальну тягу та оптимальну теплоізоляцію.

ES50-HI+_WindowDoor_outward opening_3D_detail.webp.jpg

Ізольовані двері EcoSystem 50 пропонують чисті варіанти дизайну за конкурентоспроможною ціною. Завдяки обмеженій вбудованій глибині та прихованим петлям алюмінієві профілі легко інтегруються в будь-який проект.

REYN-5107.webp.jpeg

03

Фасадні системи

CW50-HI_tripleglass_3D_detail hor.webp.jpg

Ми маємо рішення для фасадів, які відповідають всім вашим потребам у будівництві. Система стоїчно-рігельних фасадів оптимізує час виготовлення, юнітізовані фасади скорочують час монтажу, а вітражні стіни значно знижують загальні витрати. Незалежно від того, чи ви обираєте склопакет або алюмінієвий профіль, ми завжди забезпечуємо ідеальну високоякісну підходящу конструкцію для вас.

ConceptWall 50 — це система навісних фасадів і дахів, яка пропонує неймовірну швидкість будівництва, необмежену свободу дизайну та виняткову продуктивність. Варіанти стрижневого фасаду з високою ізоляцією досягають енергоефективності до рівня пасивного будинку.

Konstruktorska-Business-Centre3.webp.jpeg
CW50_3D_detail hor.webp.jpg

04

Розсувні системи

Розсувні двері покращують дизайн і доступність будь-якого типу будівлі. Завдяки великим скляним поверхням, які зручні в управлінні, ви можете принести сонячне світло всередину та створити відкритий простір. Спеціальні розсувні рішення, такі як відкриті кути, високоізоляційні системи, інтегровані накидники та моторизовані варіанти ще більше покращують ваш щоденний комфорт.

Hi-Finity_3D_detail.webp.jpg

Ультратонкі профілі HiFinity створюють нескінченні прозорі поверхні з мінімалістичним виглядом. Елегантна алюмінієва розсувна система поєднує в собі нескінченний огляд і вражаючі характеристики. Ідеальний вибір для будь-якої сучасної будівлі з низьким енергоспоживанням.

Maison privée Cahors1.webp.jpeg

MasterPatio – це розсувна система, яку вибирають усі наші партнери та клієнти. Чудова ізоляція та перероблені компоненти роблять це алюмінієве рішення преміум-класу ідеальним оновленням екологічності для будь-якого будівельного проекту.

Reynaers_MasterPatio_3_Rail_Final_Blur.webp.jpeg
MasterPatio 3-Rail XXQ_detail L2020__002.webp.jpg

05

Внутрішні перегородки

МВ-ГАРМОНІЯ ОФІС - це нова родина продукту для будівництва внутрішніх скляних стін, головна ідея якого - створити систему, яка легко збирається і швидко встановлюється, що забезпечує сучасний, легкий і комфорт використання в поєднанні з довговічністю та гарантованою роботою.

mb-harmony-office-206-ua.jpg
ALUPROF 2021 MB-HARMONY scena03B_View01_P.jpg
ALUPROF 2021 MB-HARMONY scena05B_View03_P.jpg
bottom of page