top of page

Виробництво

Наша компанія RUDNIK має велику кількість виробничих потужностей, що дозволяє нам виробляти високоякісні та надійні промислові сонячні станції. Ми використовуємо сучасне обладнання та технології, які дозволяють нам виробляти продукцію відповідно до вимог якості та надійності. До складу основного обладнення входить:

 

Автоматизована лінія порошкового фарбування ТМ Electron (Туреччина). Захисно-декоративне полімер- не покриття наноситься мето- дом порошкового фарбування. Ця сучасна технологія дозво- ляє отримати міцне довговічне покриття - це особливо важли- во для нашої продукції, яка по- винна зміцнюватися на фасаді будівлі та роками, витримувати вплив зовнішніх факторів: осадків, УФ-випромінювання, перепад температури. Можна замовити фарбування в будь-які кольори (один або кілька) за каталогом RAL класик та дизайн. 

Наша компанія виготовляє продукцію на власному виробництві.
У 2020 році ми обновили виробничу базу станків, додавши лазерне різання. Це дозволило збільшити асортимент продукції, у нас з’явилася можливість виробництва різноманітних варіантів оформлення.

Наші виробничі потужності становлять сильну основу нашого успіху. В 2021 році ми інвестували встановлення 4 прокатних ліній для виробництва оцинкованого профілю - обладнення ТМ DreiStern. Ці нові можливості дозволяють нам забезпечити якість і ефективність виробництва, задовольняючи потреби наших клієнтів в оцинкованому профілі.

Кількість обладнення

factory_edited_edited.png

Кількість співробітників

audience_edited.png
2023-06-26 13_edited_edited_edited_edite

4 одиниці прокатних лінії для виробництва оцинкованого профілю. ТМ DreiStern (Німеччина).

Машина лазерного різання Krrass C Series (3000*1500 мм; 1000w-2000w)

Прес для згинання металу максимальним тиском 100 тонн. Виробництво Krrass WC67K-100TX3200

Фрезерний верстат з ЧПУ Vector.

Машина плазмового різання металу Krrass TNC-1530

bottom of page