top of page

Корзини кондиціонерів

На сьогоднішній день проблема псування зовнішнього вигляду будинків через самовільні та вандальні методи установки кондиціонерів жителями є однією із вагомих причин порушення архітектурного рішення фасаду будівлі. Тому сучасні забудовники вже на стадії проектування об’єктів передбачають місця виводу зовнішніх блоків кондиціонерів з установкою спеціальних корзин, які дозволяють зберегти вигляд об’єкта не порушуючи конструкцію фасадів.

untitled_edited_edited_edited.png

Компанія RUDNIK при розробці свого продукту врахувала всі важливі деталі, а саме:

  • Різноманітність габаритних розмірів, кольорів та зовнішнього вигляду корзин та екранів; Надійність та універсальність кронштейнів, з можливістю закріплення в будь-яку основу будівлі;

  • Довговічність матеріалів. Всі елементи конструкції мають два рівня захисту від негативного атмосферно- го впливу (гаряче цинкування та порошкове пофарбування);

  • Матеріал корзини (декоративного елементу) – алюмінієвий композитний лист, який виключає можливість корозійних процесів;

  • Використовуються елементи кріплення (метизи) з нержавіючоі сталі;

  • Зручність та швидкість монтажу. Конструкція постачається в конструкторі чи в зібраному вигляді;

  • Зручність демонтажу корзини у випадку необхідності доступу для експлуатації кондиціонера. Загалом, корзини для кондиціонерів RUDNIK мають здатність вливатись в структуру зовнішнього вигляду фасаду, стаючи іх частиною. Багатогранність рішень, які ми пропонуємо не порушують, а візуально доповнюють загальну архітектурну концепцію.

Screenshot 2023-07-10 at 11.56_edited.jp

Каталог

Корзини кондиціонерів

Докладніше

Наша компанія забезпечує повний цикл робіт з проектування та виробництва корзин кондиціонерів. Ми дбаємо про кожну деталь - від проработки технічних завдань до здійснення монтажу з високою якістю та точністю.

City Lights

ПЕРЕВАГИ КОРЗИН КОНДИЦІОНЕРІВ

Для забудовників

Для жителів

АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ
Типи фасадних кронштейнів

Screenshot 2023-07-05 at 15_edited.jpg
3165817746_w640_h640_fasadnaya-korzina-dlya.jpg

ВАРІАНТИ УЗОРУ

Щоб конуструкція виглядала ще більш естетично та доповнювала архітектуру екстер’єру, ми розроблюємо спеціальні декоративні екрани індивідуального дизайну.

ІНЖЕНЕРНА ПІДТРИМКА

Маючи власний інженерний відділ, компанія надає весь необхідний пакет проектної документації:

Screenshot 2023-07-10 at 11.25.00.png

ПЕРЕВІРКА МІЦНОСТІ

По результатам розрахунків на міцність та практичним випробуванням, можна стверджувати, кронштейни кондиціонерів RUDNIK витримують навантаження що заявлені в технічній документації.
В залежності від конструктиву витримують навантаження від 80 до 300кг. На об’єктах були проведені успішні випробування динамометром на вирив анкерів та змонтованих кронштейнів.

Picture 1.png
Screenshot 2023-07-10 at 11_edited.jpg

СПИСОК РЕАЛІЗОВАНИХ 
ПРОЕКТІВ

Ми маємо довгострокові партнерські відносини з найвідомішими девелоперами і забудовниками, що гарантує високу якість та професійність у кожному проекті. Запрошуємо вас ознайомитися з нашими досягненнями та переконатися у нашому професіоналізмі.

bottom of page