top of page

Сервіс проектної поставки обладнення 

Ми пишаємося нашими прямими договірними відносинами з усіма відомими виробниками, що дозволяє нам забезпечувати наших клієнтів високоякісними та надійними продуктами.

Наша компанія надає прямі проектні поставки різних типів обладнання для сонячних енергетичних систем. Ми пропонуємо інвертори, сонячні модулі, системи накопичення енергії (батареї) та багато іншого. Наша команда експертів допоможе вам підібрати оптимальне обладнання для вашого проекту, забезпечуючи ефективну та надійну роботу вашої сонячної системи.

Ми горді тим, що маємо можливість пропонувати нашим клієнтам високоякісне обладнання від найкращих виробників світу. Наша мета - забезпечити ваші потреби у сонячних енергетичних рішеннях шляхом поставки передових технологій та інноваційного обладнання.

huawei_logo.png.webp.jpeg
Screenshot 2023-04-21 at 11.15.40.jpg
deye.jpg

Інверторне обладнення

Системи накопичення енергії

2.jpeg
dyness.jpg
logo.jpg

Сонячні модулі

RECOM_LOGO-1024x277.png

Підбір оптимального обладнання

Наша команда експертів проводить детальний аналіз потреб клієнта і підбирає найкраще обладнання для сонячних станцій. Ми враховуємо фактори, такі як потужність, надійність, ефективність, а також бюджетні обмеження.

2

Комплексна проектна поставка 

Ми забезпечуємо повний цикл поставки обладнання, включаючи його придбання, логістику та доставку до місця реалізації проекту. Ми працюємо з провідними виробниками та маємо договірні відносини, що гарантує нам конкурентні ціни та надійну поставку.

3

Професійна установка та монтаж

Наші кваліфіковані інсталятори забезпечують професійну установку обладнання відповідно до найвищих стандартів якості та безпеки. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити надійну роботу сонячних станцій і оптимальне використання потенціалу сонячної енергії.

4

Технічне обслуговування та післяпродажна підтримка

Ми надаємо повний спектр технічного обслуговування, ремонту та післяпродажної підтримки. Наша команда забезпечує регулярну перевірку та обслуговування обладнання, відстежує його продуктивність і вчасно реагує на будь-які відхилення. Ми прагнемо забезпечити безперебійну роботу сонячних станцій і задоволення потреб наших клієнтів.

bottom of page