top of page

Система скляних огороджень

Системи скляних огорож - це архітектурні елементи, які використовують скляні панелі як засіб безпеки та естетичний елемент у різних застосуваннях, включаючи балкони, сходи та тераси. Вони надають стильний та сучасний вигляд, одночасно забезпечуючи неперешкоджений краєвид, проникнення природного світла та почуття простору до навколишнього середовища. Системи скляних огорож відомі своєю міцністю, низькими вимогами до обслуговування та сумісністю з різними стилями дизайну, що робить їх популярним вибором у сучасних будівельних проектах.

01

C50 система скляних перил

C50 - Скляна система алюмінієвих базових башмаків для безрамних скляних перил. Система C50 фіксує скло за допомогою алюмінієвих базових башмаків 15 см і 30 см, які є збірними та готовими до встановлення… Кріпильні матеріали, такі як пластиковий клин, прокладка та ключ для фіксації клина, входять до складу алюмінієвих базових башмаків. Після кріплення стекол алюмінієвими базовими башмаками система закривається накладками з алюмінієвого профілю довжиною 6 метрів. Кришки можуть бути анодовані або пофарбовані порошковою фарбою RAL.

Матеріал: Алюміній

Тип встановлення: базові башмаки 15 см і 30 см / алюмінієвий профіль повної довжини

Тип кріплення: скляна балюстрада з кріпленням зверху

Варіант облицювання: анодований / порошкове покриття RAL

Товщина скла: 6+6 мм / 8+8 мм / 10+10 мм

02

C50 LED

Краса легкого світла в темряві ночі... Ловіть візуальне враження вночі та направляйте свій шлях за допомогою світлодіодного освітлення зі щілинним каналом, який адаптовано до системи C50.

03

СА50

Кріплення CA50 Embedded є мінімальною опцією для кріплення балюстрад в попередньо виготовленому та спеціально розробленому каналі балюстради. Цей канал призначений для встановлення нижче рівня готової підлоги для конструкції безкаркасної балюстради. Балюстрада може бути закріплена на краю плити, що дозволяє воді з балкона стікати через систему балюстради. Розмістіть спеціально розроблений U-образний базовий профіль, а потім помістіть алюмінієві базові башмаки всередину U-образного каналу. Цей метод допоможе вам вирівняти неплоскі поверхні. Цей тип балюстрад може використовуватися як всередині, так і зовні, і це ідеальний варіант для балконів і терас.

Матеріал: Алюміній

Тип встановлення: базові башмаки 15 см і 30 см / алюмінієвий профіль повної довжини

Тип кріплення: скляна балюстрада з кріпленням зверху

Варіант облицювання: анодований / порошкове покриття RAL

Товщина скла: 6+6 мм / 8+8 мм / 10+10 мм

04

Standoff Glass Adapters

Адаптери Standoff Glass Adapters — це повністю безкаркасні системи скляних перил, які виключають вертикальні стійки. Адаптери Standoff Glass Adapters дозволяють склу «спливати» з передньої панелі та не бути видимими з внутрішньої сторони, створюючи бездоганний вигляд майже без перил. Скляні адаптери Standoff сумісні зі склом 8+8 мм і 10+10 мм. Доступні в різних стилях і розмірах, адаптери Standoff Glass Adapters витончені та сучасні, створюючи художній зовнішній вигляд, який підкреслює як інтер’єр, так і екстер’єр.

Матеріал: Алюміній

Тип кріплення: бокове кріплення

Кольори: RAL з порошковим покриттям / анодований

Товщина скла: 8+8 мм / 10+10 мм

Системи
скляних
огорож

Якщо ви зацікавлені отримати додаткову інформацію, звертайтесь до нас, і ми з радістю надамо вам каталог і прайс-лист за вашим запитом.

bottom of page